Uzdrawiające częstotliwości czakralnych mis kryształowych

Zwykły wpis
Uzdrawiające częstotliwości czakralnych mis kryształowych


Przedstawiam zestaw czakralnych mis kryształowych : 7 częstotliwości skali C-dur 

C –  ( red ) – 256 Hz ,
D
– ( orange ) – 288 Hz,
E
– ( yellow ) – 320 Hz,
F – ( green ) – 341.3 Hz,
G – ( sky blue ) – 384 Hz,
A – ( indygo ) – 432 Hz,
H/B – ( violet ) –  480 Hz

Częstotliwości dostosowane zostały do C 256 Hz z myślą o działaniu bezpośrednią falą dźwiękową na istotę żyjącą. Tradycyjne zestrojenie z dźwiękiem strojowym A-440 Hz zawierałoby zbyt wiele dysonansów w działaniu na komórki ciała.

Zestaw skali 7 mis – odpowiadającym naszym głównym centrom energetycznym –  prowadzi do wypośrodkowania, zharmonizowania energii w organizmie (w tym czakramy, meridiany) poprzez proces „komórkowej pamięci” opartej na naturalnych wibracjach częstotliwości drgań. Struktury harmoniczne przywracają właściwą energię w tkankach oraz narządach wewnętrznych, działając na ciało fizyczne i psychikę, przywracając zdrowie nawet osobom ciężko chorym. Dzięki tym 7 misom kryształowym przeprowadzamy detoksykację organizmu, wchodzimy na wyższy poziom świadomości, dostrajamy swoje ciało-umysł-ducha do stanu balansu, co pomaga potem utrzymywać się w zdrowiu i dobrym nastroju. Dzięki temu zestawowi korzystam z kilku technik, dowolnie łącząc zależności dźwiękowe – interwały, a każdy interwał wiąże się z innym oddziaływaniem terapeutycznym na ciało i umysł w różny sposób dotykając systemu nerwowego przez aktywowanie określonych możliwości. Służy on technice p/nowotworowej, interwałowej, dźwięku podstawowego czy oczyszczająco-regulujacej. Za sprawą uaktywnionej pełnej skali 7 mis dochodzi do rozbicia komórek nowotworowych, które usuwane są z toksynami z organizmu, przy jednoczesnym odżywianiu komórek nie dotkniętych rakiem (potwierdziły to badania w Paryżu na Uniwersytecie Jussieu w 1981-1982r. ).

Dźwięki C (256 Hz)  i G (384 Hz) tworzą tzw. doskonałą kwintę czystą, czyli pełnię HARMONII.  Jest to najdoskonalszy interwał, otwierający wrota do uzdrawiania i wyższej świadomości. Dzięki zastosowaniu już tylko dwóch dźwięków otrzymamy natychmiast głęboką relaksację, niecodzienne doznania, zmianę stanu świadomości, poruszenie mięśni bez wysiłku ciała, zrównoważenie energii, pełną harmonię, spokój, wyciszenie. Punktowe zastosowanie tego interwału przyniesie ulgę w bólu czy chorobie mięśni. Dzięki kwincie odżywiają się tkanki i komórki stają się bardziej krągłe, a ich kolor nabiera intensywności. Może zacząć wzrastać hemoglobina i nasycenie krwi tlenem, obniżyć się ciśnienie, ustabilizować krążenie, ustąpić kaszel, katar. Mogą także unormować się cykle menstruacyjne, zredukować objawy menopauzy itp. Misy te harmonizują także otoczenie, pomieszczenia, wodę, itp. CG polecane są przede wszystkim osobom ze schorzeniami dotyczącymi psychiki, umysłu i stąd płynących zaburzeń. Są pomocne w problemach braku skupienia, zaburzonej koncentracji, czy stresie. Wspaniałe efekty przynoszą u dzieci z autyzmem, Downem, w przypadkach ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder – nadpobudliwość psychoruchowa z deficytem uwagi), nerwicach, depresjach, stanach lękowych czy maniakalnych, schizofrenii, pracy z nałogami, w mikrouszkodzeniach korowych, wszystkich chorobach psychicznych, ale także w chorobie Alzheimera czy SM (stwardnieniu rozsianym), itp.
W czasie spotkania medytacyjnego prócz muzykoterapii dodatkowym dobrodziejstwem jest aromaterapia, litoterapiachromoterapia, oraz częstotliwości rekonektywne

Więcej o misach kryształowych

Zabieg : Sound Healing&Chromoterapia

Z podziękowaniem dla Dr.Barbary Romanowskiej

szlaczek-1337952910

 

6 responses »

  1. Pingback: Konspiracja stroju A-440 Hz | VedaYoga

  2. Pingback: Medycyna wibracyjna | SoundLoveMedicine

  3. Jeśli chodzi o naenergetyzowanie, to się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o nastrojenie – misy mają określony ton i już. Są strojone przez producenta poprzez ścieranie ścianek (im cieńsze, tym niższy ton). Więc samodzielne strojenie – w dół – teoretycznie jest możliwe ale nie polecam 🙂

  4. Pingback: Muzykoterapia dogłębna – komórkowa | SoundLoveMedicine

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s